Telefon
WhatsApp

RE-AR SERİGRAFİ MALZEMELERİ

KIWO Kissel + Wolf Serigrafi Yardımcıları

Heidelberg yakınlarındaki Wiesloch merkezli orta ölçekli bir aile şirketi olan Kissel + Wolf GmbH, baskı form kimyası (serigrafi ve tekstil baskısı için), yapıştırıcılar (endüstriyel, flok ve özel yapıştırıcılar), temizlik kimyasalları, dirençler ve kaplamalar alanlarından ürünler tedarik etmektedir. ve dünya çapında ayrıca ürün geliştirme ve fason üretim hizmetleri sunmaktadır.

Müşterilerimizi en iyi şekilde desteklemek için dünya çapında hizmet ve mümkün olan her yerde yerel bağlantılar sunuyoruz. Bu, bilgi birikimimizin sınırlardan bağımsız olarak her zaman kullanılabileceği ve bireysel, yerel ihtiyaçlara göre uyarlanabileceği anlamına gelir.

Ürünlerimizi Sipariş Vermek için : 0 312 341 07 07 - Mete ARGÜN

ANKARA RE-AR SERİGRAFİ BOYA VE YARDIMCILARI

Als mittelständisches Familienunternehmen mit Sitz in Wiesloch bei Heidelberg liefert die Kissel + Wolf GmbH weltumspannend Produkte aus den Bereichen Druckform-Chemie (für Sieb- und Textildruck), Klebstoffe (Industrie-, Flock- und Spezialklebstoffe), Reinigungs-Chemie, Resiste & Coatings und bietet auch Dienstleistungen bei der Produktentwicklung und Lohnfertigung.

Um unsere Kunden optimal zu unterstützen, bieten wir weltweiten Service und, wo immer möglich, Ansprechpartner vor Ort. Damit kann immer auf unser Know-How zurückgegriffen werden – unabhängig von Grenzen und zugeschnitten auf individuelle, lokale Bedürfnisse.

 

KIWO Kissel + Wolf Serigrafi Yardımcıları